У СШ №96 відкрилась дитяча літературна студія ім. Тараса Григоровича Шевченка (фото)


Відкриття цієї світлиці в школі не випадковість, тому що діти щорічно приймають активну участь та займають почесні призові місця в конкурсі читців ім. Т. Г. Шевченка, в конкурсі читців віршів Т. Г. Шевченка мовами національних меншин.
Саме тому за ініціативою заступника генерального директора видавничого дому «Справи сімейні» Грабовенко Л. І. та за підтримки відділу виховної роботи Інституту інноваційних технологій Міністерства освіти і науки України в школі відкрито літературну студію для школярів та молоді.
Основними завданнями, які ставить перед собою студія, є виявлення талановитих дітей, сприяння розвитку та реалізації їх творчих здібностей, виховання любові до рідної мови, культури та традицій українського народу.
Відвідувачі студії – це школярі та молодь,які пишуть або вчаться писати вірші,твори, оповідання, цікавляться культурою та традиціями свого народу.
На урочистому відкритті були присутні громадські діячі України, Росії та Японії.
Нещодавно з авторською виставкою хусток до школи завітала заступник генерального директора Видавничого дому «Справи Сімейні» Людмила Іванівна Грабовенко.
Колекція хусток «Мамина хустка – оберіг родини» різнобарв’ям кольорів милували око відвідувачів. Людмила Іванівна з великою любов’ю та ніжністю розповідала про свої експонати, діти із завмиранням слухали історію кожної хустки. Безцінні експонати (деяким понад 300 років) є втіленням багатогранності та невичерпного таланту українського народу.
З вітальним словом звернулася до присутніх на відкритті виставки начальник відділу організації виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Корецька Л. В.
Найщиріші побажання плідної роботи висловила голова правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі» КоцебаТ. Ю.
На святі відкриття літературної студії також були присутні представники державних та громадських організацій, діячі культури та мистецтва.
СалютаЛ. М. – громадський діяч, доктор філософії, співачка, зворушила всіх присутніх своїм співом та щирими побажаннями.
РужинЗ. В. – заслужений працівник культури, поетеса, почесний громадянин села Шевченкове, розповіла багато цікавого про життєвий шлях Т.Г.Шевченка.
Віце-президент Всеукраїнського національного культурно-просвітницького товариства «Російське зібрання» Потапов В. Ю. з радістю та захопленням привітав школу з відкриттям літературної студії.
Також слово було надано Калмацкій А. Б. – виконавчому директору Культурного центру «Сан» в Україні та Оморі Нобуко – віце-директору Культурного центру «Сан» в Японії. Волонтери з Японії подарували учням школи ліричну японську народну пісню про Батьківщину.
Представник Російського центру науки та культури в місті Києві Шемшур В. А. звернулась до присутніх з найкращими побажаннями.
Тепла, невимушена атмосфера, що панувала на святі, залишила приємні спогади у всіх присутніх, дала можливість доторкнутися до світу прекрасного та вічного.