В Святошині впроваджують нові форми туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю


Туризм-фізичне загартування, відпочинок та оздоровлення. Сонце, повітря і вода стають найкращими друзями дітей. Але разом з тим не потрібно забувати, що саме під час туристичних походів учні вивчають свій рідний край, їм прививається любов до Батьківщини, у невимушеній атмосфері пояснюється і демонструється багато потрібних для їхнього безпечного життя речей, елементарних, але таких необхідних у повсякденні, уміння виживати у найскладніших життєвих умовах.
«Туристсько-краєзнавчу роботу - в маси». Під таким девізом 11 листопада в Молодіжному туристичному клубі радилися відповідальні за туристсько - краєзнавчу роботу навчальних закладів.
Семінар проводила Вікторія Прокопюк, методист науково - методичного центру районного управління освіти, яка розкрила значення туристсько - краєзнавчої роботи у вихованні підростаючого покоління.
Олена Рахуба, директор клубу, ознайомила присутніх з роботою позашкільного закладу, досягненнями їхніх вихованців, наголосила на тому, що туристсько - краєзнавча робота в навчальних закладах повинна стати більш масовою.
З новими формами заохочення учнівської молоді до краєзнавства поділився Віктор Білошицький, заступник директора з організаційної спортивно - масової роботи.
Нещодавно Віктор Білошицький провів виїзний краєзнавчий квест в музеї «Українське село», де туристи складали карту «Україна єдина» та більше дізналися про рідний край.
Методист туристичного клубу Василь Бортник дослідив останні шляхи Тараса Шевченка, показав відповідальним за туристсько - краєзнавчу роботу, як можна виховувати патріотичні почуття учнівської молоді, знайомлячи дітей з дорогами Кобзаря.
На завершення семінару учасники відзначили сучасність і практичну направленість зустрічі та подякували колективу молодіжного туристичного клубу за підготовку заходу.
Джерело: управління освіти