Високий науковий потенціал Святошинців доведено підсумками Всеукраїнського конкурсу Малої Академії (фото)


Святошинська гімназія «Академія» визнана найкращим закладом із плекання наукової еліти України
Наприкінці квітня були підбиті підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої Академії наук. За підсумками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт (МАН) переможцями lll (республіканського) етапу стали учні шкіл Святошинського району №№140,317, а також Київська гімназія східних мов №1 та гімназії «Академія».
Вітаємо учасників фіналу конкурсу:
Діану Щербину (10 клас, СЗШ №140) –ІІІ місце в секції з історії,
Ольгу Примак (11 клас, СШ №317) – ІІ місце в секції з теології,
Марину Конончук (11 клас, Київська гімназія східних мов №1) – ІІІ місце у секції «літературна творчість»,
Марину Лежавську (11 клас, Київська гімназія східних мов №1) – ІІ місце у секції з української літератури,
Владислава Соловей (11 клас, Гімназії «Академія») – ІІІ місце у секції з біології.
Зазначимо, що серед 35 навчальних закладів міста Києва, колективних членів Київської МАН учнівської молоді, гімназія «Академія» визнана найкращим закладом із плеканням наукової еліти України та відзначена малою «Золотою совою».
Голова Святошинської РДА Володимир КАРЕТКО високо оцінив здібності молодих дослідників і науковців : «Я приємно вражений такою кількістю юних Святошинців, що активно приймають участь у Всеукраїнських наукових конкурсах, вітаю всіх переможців! З свого боку буду підтримувати загальноосвітні навчальні заклади району та створювати відповідні умови навчання, щоб вихованці учбових закладів мали гідні умови для розкриття свого наукового потенціалу».
Зазначимо, що і за підсумками відбіркового ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу МАН високо був відзначений науковий потенціал Святошинського району. Серед шкільних наукових товариств лідирує наукове товариство ліцею «ЕКО»№198, друге місце посідає команда СШ№196.
Саме ці навчальні заклади готують наших майбутніх медиків, хіміків, біологів, психологів та валеогогів та інших спеціалістів. Всі учасники були відзначені почесними грамотами та відзнаками.
Інформація про конкурс
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (МАН) є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Цього року фінал конкурсу проводився в березні-квітні.
Захист робіт відбувається у 63 наукових секціях, об'єднаних у 12 відділень. Цього річ право на змагання у всеукраїнському етапі вибороли 1135 учнів з 26 навчальних заходів України. Оцінює роботу школярів професійне журі, що складається з провідних вчених та педагогів кращих ВИШів України. Переможці конкурсу отримають дипломи та цінні призи.
Конкурс проводиться у три етапи:
І етап - районний (міський) відбірковий;
II етап - республіканський, обласний, міський відбірковий;
III етап - Всеукраїнський (фінальний).
Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.