«Живий, як життя» -телеінформування читачів у бібліотеці ім. Махтумкулі ЦБС «Свічадо»


145-річчю від дня народження видатного російського письменника О.І. Купріна присвятили у бібліотеці ім. Махтумкулі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини виставку-презентацію «Живий, як життя»та представили до уваги користувачів цікаву підбірку інтернет матеріалів.
Ім'я прозаїка тісно пов'язане з Україною, тому особливо пізнавальною та інформативною для читачів стали розділи т-інформування «Купрін в українському кінематографі», «Україна у творчості О.Купріна».
Користувачі переглянули документальний фільм рівненського митця В.Рабунця «Слідами легенди» (1986), здійснили віртуальну подорож до літературного музею міста Хмельницького, де одна з експозицій присвячена О.І.Купріну, переглянули відеоматеріали, які розповідають про «Київський період» в житті і творчості письменника.
Шановні користувачі! Т-інформування до Ваших послуг, завітайте на перегляд у зручний для Вас час і бібліотека ім. Махтумкулі (вул. Зодчих, 6) допоможе Вам відкрити нові, невідомі сторінки життя та творчості письменника.
Довідка: Влаштувавшись в Києві, О.Купрін багато подорожував по Україні, їздив по українських селах і містечках, довго жив в Одесі, Катеринославі, Житомирі, Севастополі, блукав по півдню України з пересувними цирками. Він працював в газетах «Київське слово», «Життя і мистецтво», «Киянин», «Волинь», писав статті й фейлетони, театральні рецензії та огляди преси, поліцейські й судові хроніки, нариси й оповідання. Мистецтво влучної соціальної і психологічної характеристики письменника проявилось у серії нарисів «Київські типи».
За творами О.Купріна в Україні знято фільми: «Напередодні» (1928), «Білий пудель» (1956), «Олеся» (1971), «Яма» (1990), «Гамбрінус» (1990), «Господня риба» (1991).
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини