10 вересня особистий прийом громадян провів голова Святошинської державної адміністрації (фото)


Згідно запланованого графіку голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак провів прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, мешканці району мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання, які їх найбільше хвилюють.
Цього разу, 10 вересня 2014 року, на особистому прийомі побувало п’ятнадцять осіб. Серед піднятих питань переважною кількістю були питання житлово-комунального спрямування. Це і перерахунок за житлово-комунальні послуги; ремонт покрівель і вентиляційних шахт в житлових будинках; житлові питання та надання соціального житла.
Також, були розглянуті питання працевлаштування; оздоровлення в закладах санаторного типу та стосовно розгляду справ на засіданнях опікунської ради.
Під час особистого спілкування з заявниками, голова району приділяв дуже пильну увагу до кожного питання і намагався винайти найоптимальніші рішення.
Участь в прийомі, разом з головою державної адміністрації, прийняли безпосередньо, відповідальні керівники та фахівці різних напрямків діяльності.
На всі питання керівник району надав компетентні відповіді і визначив терміни їх виконання.
Джерело: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.