Головна  →  Новини  →  11 листопада 2014

Увага! З 10 листопада стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Увага! З 10 листопада стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму та привернення уваги суспільства до проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, в столиці з 10 по 17 листопада пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

Подібні заходи проходять в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020рр.) в багатьох країнах світу. В рамках Тижня, в столиці проводитимуться зустрічі з громадськістю присвячені безпеці на дорогах, а також цільові профілактичні заходи під умовними назвами «П’яний за кермом – злочинець», «Безпечна швидкість» та «Пішохід».

Скорочення дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів є на сьогоднішній день одним з основних факторів, що дозволяють стабілізувати дорожню обстановку і добитися реального зниження рівня аварійності. Тому, інспектори ДАІ приділятимуть більше уваги пішоходам – порушникам, а також проведуть бесіди з водіями, які не надають перевагу в русі пішоходам.

«Важливо, коли людина розуміє, що безпека починається перш за все з неї і дотримується правил дорожнього руху, - зазначають у столичній Державтоінспекції. Але щоденні зведення дорожніх пригод свідчать про низьку культуру поведінки, як водіїв так і пішоходів. Саме низька культура учасників дорожнього руху, не повага до правил і призводить до чисельних травм, трагедій. Тому для досягнення позитивного результату, передусім необхідно підвищити культуру та правосвідомость всіх учасників дорожнього руху.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації 

Перейти до спискуВерсiя для друку