Головна  →  Новини  →  1 квітня 2016

У Київській гімназії №154 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя АТО Олексія Бобкіна (фото)

У Київській гімназії №154 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя АТО Олексія Бобкіна (фото)

Торік Україна попрощалася з одним із своїх синів, героєм – Олексієм Бобкіним.

Олексій завжди був дисциплінованим, товариським, тактовним та чемним юнаком. Змалку захоплювався історією України, займався спортом, відвідував дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу. Він завжди був душею компанії, веселий, життєрадісний…

Закінчивши Київську гімназію №154 Олексій був мобілізований до Збройних Сил України, а повернувшись до цивільного життя юнак почав працювати на Київському авіаційному заводі. Та вже 1 березня 2015 року молодий хлопець знову вступає на військову службу, де з честю та гідністю виконує свій обов’язок перед Батьківщиною захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України беручи безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на її східних кордонах.

На превеликий жаль, життя Олексія обірвалося 8 червня 2015 року поблизу міста Красногорівки (Донецької області) - життя молодого хлопця та ще 6-х його побратимів забрала протитанкова міна.

1 квітня 2016 року на подвір’ї Київської гімназії №154 зібралася святошинська громада, рідні, близькі та побратими Олексія, щоб провести мітинг-реквієм присвячений відкриттю меморіальної дошки в пам'ять про Героя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблого Героя та всіх полеглих за Україну.

«Неймовірно важко втрачати таких молодих хлопців, як Олексій. Життя відважного юнака повинно було тільки починатися та,  на  жаль, воно так трагічно обірвалося.

Олексій не просто брав участь у бойових діях – він захищав свою країну, свою землю, своїх співгромадян і ми назавжди залишимося  йому вдячні за його відвагу, витримку та патріотизм.

Ми повинні бути гідними пам'яті наших Героїв!», - сказав очільник Святошинського району Володимир Каретко під час урочистого відкриття меморіальної дошки.

Перейти до спискуВерсiя для друку