Головна  →  Новини  →  27 травня 2016

Підсумки проекту «Захистимо дітей від наркотиків та алкоголізму»: 35 шкіл було охоплено та майже 3,5 тисяч батьків залучено (фото)

Підсумки проекту «Захистимо дітей від наркотиків та алкоголізму»: 35 шкіл було охоплено та майже 3,5 тисяч батьків залучено (фото)

25 травня в останніх навчальних закладах Святошинського району Гімназія «Академія», СЗШ №72 та Київська гімназія №287, відбулись лекції психологів реабілітаційного центру «СХОДИ», що проходили в рамках соціального проекту «Захистимо дітей від наркотиків та алкоголізму» напередодні літніх канікул протягом квітня і травня місяців.

Як зазначив голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Володимир КАРЕТКО під час свого виступу у Київський гімназії №287, «Проблема зі вживанням алкоголю та наркотиків дітьми шкільного віку, як хвороба яку не лікували, замовчувалася десятиліттями та лише набирала обертів. Серед тисяч батьків, що прийняли участь в нашій програмі, кожен підтвердив, що проблема така існує, а саме прикре, що ніхто не звертає на це увагу!

Ми сьогодні зробили хоч і маленький, але крок у вирішенні цього питання. Так, цього звичайно недостатньо, але ми не збираємося зупинятися. Вдавати що проблеми не існує у Святошинському районі я не буду стояти осторонь її вирішення».

Нагадаємо, що проект «Захистимо дітей…» стартував 18 квітня п.р, під час якого психологи в режимі інтерактивного спілкування провели лекції в 35 навчальних закладах, на яких побувало майже 3,5 тисяч батьків учнів старших класів. Одне з основних питань, що обговорювались під час лекцій, це формування залежності в підлітків та шляхи запобігання в формуванні.

Під час проекту учасники, серед яких були не тільки батьки, а і вчителі, заступники директорів з виховної, навчальної роботи та директори навчальних закладів, активно підтримували організаторів, залучались до обговорення та виступали з ініціативами.

Однією з головних ініціатив  - підтримка проекту і подальше його продовження вже з початку нового навчального року і для батьків учнів молодших класів. 

Перейти до спискуВерсiя для друку