Головна  →  Новини  →  4 листопада 2016

Студенти Київського університету права НАН України відвідали виставу в Новому Українському театрі «Три анекдоти на одну тему» (фото)

Студенти Київського університету права НАН України відвідали виставу в Новому Українському театрі «Три анекдоти на одну тему» (фото)

Четвертий рік поспіль студенти КУП НАНУ мають нагоду в рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, відвідувати вистави Нового Українського театру.

Три розповіді трьох відомих письменників - Панаса Мирного, Антона Чехова і Стефана Цвейга. Всі ці розповіді показують вічну тему людського життя - зраду. 

Перший анекдот - «Лови» показав стосунки молодої подружньої пари інститутки та поліцейського, який мріяв стати поліцмейстером.

Другий анекдот - «Хористка» відобразив життя пари шахраїв, які грабували молодих дівчин шляхом залякування та шантажу. Хористка, яку надурили намагалась покінчити з життям, але браві захисники справедливості врятували її та зловили невдачливих шахраїв.

Третій анекдот - «Страх» показав адвоката, якому зраджувала дружина і він найняв шантажистку для виводу коханої жінки на чисту воду. Але реакція дружини виявилась більш радикальною, вона намагалася, від горя, покінчити життя самогубством. Коли вся гра розкрилась, подружжя пообіцяло надалі жити без таємниць.

Сюжети в них різні, але крім теми зради їх об’єднують два спільних персонажа – слідчі, які стежать та розповідають нам історію кожного із подружжя, які виносять хоч і явну, але таку далеку для багатьох істину, кожен отримає по своїм заслугам, винного покарають, невинного врятують, а також, що не слід забувати про таку притаманну лише людям якість – милосердя.

Майбутні юристи мали нагоду вкотре переконатися, що мистецтво сприяє розкриттю тонкощів майбутньої професії.

 

Джерело: КУП НАНУ

Перейти до спискуВерсiя для друку