Головна  →  Новини  →  8 листопада 2016

Міжнародна співпраця Київського університету права НАН України з ВНЗ Угорщини

Міжнародна співпраця Київського університету права НАН України з ВНЗ Угорщини

Понад 10 років Київський університет права НАН України співпрацює з Посольством Угорщини в Україні, урядовими організаціями та парламентом Угорщини, зокрема, доктором Аттілою Петерфалві, президентом Національного комітету захисту персональних даних та питань свободи інформації, почесним доктором КУП НАНУ.

Нещодавно делегація студентів університету на чолі з ректором взяла участь у конкурсному проекті з питань захисту персональних даних та прозорості повноважень органів державної влади, що відбувався в Угорщині.

Багаторічне плідне співробітництво ректора Київського університету права НАН України із угорськими університетами сприяло виділенню 10 цільових стипендій для магістрів КУП НАНУ урядом Угорщини на 2017 - 2018 н.р.

За багаторічну діяльність у зміцненні, розширенні та поглибленні наукових та освітніх зв’язків між Україною та Угорщиною, розширення міжуніверситетських відносин у сфері юриспруденції Президент Угорщини нагородив ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького найвищою нагородою Угорщини – Орденом «Лицарський Хрест Угорщини».

 Офіційна церемонія нагородження Юрія Бошицького відбулась 21 жовтня 2016 року, під час урочистостей з нагоди національного свята Угорщини – 60-ї річниці Революції і визвольної боротьби угорського народу 1956 року, в Посольстві Угорщини в Україні в м. Києві.

 Нагороду від імені Президента Угорщини вручив Надзвичайний та Повноважний посол Угорщини у м. Києві Ерно Кешкень в присутності Іванни Климпуш Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, інших представників органів державної влади України, дипломатичного корпусу, громадськості України та Угорщини.

 

Джерело: КУП НАНУ

Перейти до спискуВерсiя для друку