Головна  →  Новини  →  23 січня 2017

Туризм серед книжкових полиць бібліотеки для дітей «Промінець» ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини (фото)

Туризм серед книжкових полиць бібліотеки для дітей «Промінець» ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини (фото)

Все більше туристичних маршрутів серед книжкових полиць успішно долають користувачі бібліотеки «Промінець», які беруть участь у роботі циклу заходів «Картою книжкових полиць».

Черговий маршрут бібліотуристів проліг  до розділів 81. «Рідна мова та мови світу» та   82. «Фольклористика (збирання та вивчення творів усної народної творчості)». Головний гід подорожі – бібліотекар І категорії Галина Василівна Чоні розповіла дітям про чудові пізнавальні книги, які наповнюють вказані розділи. Перед читачами постала рідна мова в іграх, віршах, загадках, скоромовках, приказках, тощо; користуючись етимологічним словником діти грали у мовні ігри, розмальовували велику картину та складали з фрагментів слів країну Читляндію.

Після веселої подорожі туристична група здійснила зупинку у розділі 83. «Життя та творчість письменників». Біля книжкової виставки, присвяченої Всеволоду Нестайку було розбито справжній туристичну табір, адже Всеволод Зіновійович   один  із найулюбленіших дитячих письменників. Діти переглянули біографічний фільм про письменника та декілька екранізацій його творів.

Шановні користувачі! Світ бібліотеки для дітей цікавий,  чарівний, загадковий та незвіданий. Допитливі читачі бібліотеки «Промінець»,  щоденно прокладаючи нові маршрути,  знаходять серед книжкових поличок цікаву інформацію, нові знання та справжніх друзів. Не гайте часу! Ми чекаємо Вас у бібліотеці (вул. М. Краснова, 10).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку