Головна  →  Новини  →  31 січня 2017

«Про все цікаве на планеті читай в журналі і в газеті». Бібліотека для дітей «Промінець» презентує (фото)

«Про все цікаве на планеті читай в журналі і в газеті». Бібліотека для дітей «Промінець» презентує (фото)

У бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулось ознайомлення читачів з сучасними періодичними виданнями: журналами та газетами для дітей. Цікавий цикл заходів підготувала для користувачів молодшого шкільного віку бібліотекар І категорії Галина Василівна Чоні, яка презентувала дітям найпопулярніші дитячі періодичні видання, які є у бібліотеці.

Під час огляду учасники заходу переглянули яскраві та неповторні журнали «Барвінок», «Веселочка», «Яблунька», «Стежка», «Джміль», – сторінки яких наповнені цікавою пізнавальною інформацією та творами сучасних українських дитячих письменників. Особливу увагу Галина Василівна звернула на цікаві рубрики журналів та газет за допомогою яких можна вивчати англійську, грати в ігри, розгадувати ребуси, виготовляти саморобки та розмальовувати.

Шановні користувачі! Світ дитячої преси безмежно цікавий, пізнавальний та веселий. Бібліотека для дітей «Промінець» у 2017 році отримуватиме 55 назв дитячих журналів та газет для різних вікових категорій. Широкий репертуар дитячої преси задовольнить найвибагливіші читацьких інтереси читачів, допоможе у засвоєнню нових знань та розвитку інтелекту. Ми чекаємо Вас у бібліотеці (вул. М. Краснова, 10).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку