Головна  →  Новини  →  31 січня 2017

«В країні загадок». Бібліотека для дітей «Книжкова світлиця» презентує

«В країні загадок». Бібліотека для дітей «Книжкова світлиця» презентує

Цікаву подорож в країну загадок здійснили наймолодші користувачі бібліотеки для дітей «Книжкова світлиця» – вихованці дошкільного виховного закладу № 251.

Бібліотекар І категорії Тетяна Бордійчук підготувала для малят цікаву пізнавальну розповідь про загадки, адже саме загадки є одним із засобів всебічного розвитку дитини. Загадки вчать малюків умінню спостерігати, помічаючи щось особливе, розвивають вміння побачити суть предмета, його призначення. Загадка завжди містить в собі питання, що вимагає розумової діяльності, зосередженості, роботи уяви і звичайно дає дитині нові знання про навколишній світ.

Цікавий захід переріс у справжні змагання маленьких ерудитів, які один поперед одного відгадували загадки, придумували власні, а головне – ознайомились з малим жанром народного фольклору – загадками.

Шановні користувачі! Бібліотека для дітей «Книжкова світлиця» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини запрошує на перегляд літератури «У світі загадок». Ваша бібліотека знаходиться за адресою: вул. Зодчих,30/6.

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини 

Перейти до спискуВерсiя для друку