Головна  →  Новини  →  22 лютого 2017

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні у бібліотеках ЦБС «Свічадо» (фото)

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні у бібліотеках ЦБС «Свічадо» (фото)

Вшановуючи подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» проведено низку заходів, присвячених світлій пам’яті героїв, котрі ціною свого життям викупили свободу для мільйонів українців та дали українському народові шанс збудувати нову демократичну правову державу.

У бібліотеках ім. О.Блока, ім. О.Герцена, ім. Махтумкулі, ім. В.Стефаника та ім. Н. Рибака для юнацтва проведені інформаційні ініціативи, години інформування, патріотичного виховання, тематичні бесіди та години повідомлень; розгорнуто книжкові виставки, які містять публікації з періодики, інтернет-ресурсів та добірки поетичних творів українських поетів.

У бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця» відбувся тематичний захід, у якому взяли участь представники Ради ветеранів третього мікрорайону Святошинського району, ветерани Другої світової війни Скворцов К.М., Куліш М.Д., Журенко А.І , Некрасов Г.Ф. та учасник Революції гідності і АТО Володимир Юрчук.

Захисники України розповіли учням 5-7-х класів Спеціалізованої школи №131 про значення миру та незалежності держави, згадували події війни, у якій брали участь заради миру і життя на рідній землі.

З особливими словами до учасників заходу та до ветеранів звернулась голова Ради ветеранів Мурашова Ірина Іванівна, яка подякувала за жертовність та любов до України. Під час заходу бібліотекар І категорії Надія Леонідівна Мовчан представила до уваги присутніх виставку інформаційних джерел «Не маємо права зрадити, не маємо права забути!», на якій представлені світлини подій Революції гідності та Антитерористичної операції на Сході України.

Відважних борців за свободу України згадували поіменно. У виконанні учнів 5-7-х класів звучала поезія В.Чорного «Війна, хіба вона далеко?». Вшановуючи пам'ять захисників України, у бібліотеці запалили свічки пам’яті та вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв.

Шановні користувачі! Бібліотеки ЦБС «Свічадо» запрошують до перегляду інформаційних матеріалів та ознайомлення з поезією, яка підтримає волелюбний дух, додасть сили і віри у перемогу над злом. Інформацію можна отримати у зручний для Вас час, у найближчій до Вашого помешкання бібліотеці.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку