Головна  →  Новини  →  27 лютого 2017

Урок української мови від професора І. Ющука проведено у бібліотеці «Джерело» (фото)

Урок української мови від професора І. Ющука проведено у бібліотеці «Джерело» (фото)

У бібліотеці «Джерело» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини продовжує роботу Тиждень рідної мови.

Черговий захід в рамках роботи Тижня пройшов за участі відомого педагога, автора багатьох шкільних підручників з української мови, професора Івана Пилиповича Ющука. На відкритий урок української мови, який організувала завідувач бібліотеки Тетяна Михайлівна Кравченко завітали учні 10-б класу Спеціалізованої школи № 254, викладач Криницька Г.А., користувачі бібліотеки.

З великою зацікавленістю слухали учні Івана Пилиповича Ющука – автора 20-ти новаторських підручників з української мови для середніх та вищих шкіл, який розповів присутнім про свій шлях до пізнання великої мови. Особливим подарунком до свята став виступ вокального ансамблю «Таланти різнобарв’я України», у виконанні яких звучали українські народні та авторські пісні, насичували аудиторію пісенною красою рідного слова.

Під час заходу відбулась презентація книжкової виставки-інсталяції «Велич рідної мови». Бібліотекар І категорії Галина Арійончик представила увазі присутніх інформаційні та художні джерела, матеріали періодичних видань, новинки навчальної та науково-популярної літератури, які стануть в нагоді широкому колу читачі, учням та вчителям.

Шановні користувачі! Книжкову виставку можна переглянути у зручний для Вас час у приміщенні бібліотеки (вул. Симиренка 5-а).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку