Головна  →  Новини  →  27 лютого 2017

Бібліотека для юнацтва ім. Н.Рибака презентувала клуб профорієнтаційної освіти «Орієнтир» (фото)

Бібліотека для юнацтва ім. Н.Рибака презентувала клуб профорієнтаційної освіти «Орієнтир» (фото)

Днями у бібліотеці для юнацтва ім. Н.Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулося чергове засідання клубу профорієнтаційної освіти «Орієнтир».

Куратор напрямку роботи бібліотекар І категорії Олена Григорівна Максименко розповіла учням спеціалізованої школи №40 про історичні передумови та потреби людства, які розвивають професію архітектора, звернула увагу присутніх на те, що професія архітектора передбачає системний підхід до будівництва, почуття прекрасного і глибоке знання побуту людей і об’єднує в собі творчість і знання, постійний розвиток і талант.

 «Архітектор — це той, хто займається справами людськими... Він повинен бути художником і поетом, і в той же час знаючим інженером» писав Ле Корбюзьє – французький архітектор.

Присутні дізнались багато цікавого з історії професії, обговорили проблематику вимог сьогодення до архітектури містобудування сьогодні. В завершенні заходу Олена Григорівна надала присутнім інформаційну базу-перелік навчальних закладів, які готують фахівців архітекторів та будівельників.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку