Головна  →  Новини  →  23 березня 2017

«Музичні казки Ніни Найдич» - презентація книги у бібліотеці для дітей «Промінець» (фото)

«Музичні казки Ніни Найдич» - презентація книги у бібліотеці для дітей «Промінець» (фото)

Днями у бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась зустріч з письменницею, педагогом та музикантом Ніною Найдич. Цікавий захід у «Школі читання» організувала для користувачів «Промінця» бібліотекар І категорії - Галина Василівна Чоні.

Активні користувачі бібліотеки мали змогу поспілкуватись з авторкою цікавих творів для дітей. Ніна Митрофанівна розповіла як створювалися її казки: «Я дуже люблю казки, тому що там усе – правда. Казка твориться зненацька. Приводом може стати чудовий голос скрипки Страдиварі чи вигляд дороги, змученої нескінченним потоком машин, або хвилювання маленького скрипаля перед виходом на сцену. А іноді це зацікавлені очі маленького онука, для якого слухання фантастичних історій цікавіше, ніж мультики про якусь Корпорацію монстрів. Залишається тільки записати. Це дуже просто». 

Під час зустрічі з читачами письменниця презентувала книгу «Музичні казки», що нещодавно побачила світ у видавництві «Веселка». До збірки, входять три казки: «Казка про маленького страха», «Шварценеггер та «Осіння пісня», «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія», - зворушливі історії про сучасних дітей у великому місті: безпосередніх і товариських, допитливих і вразливих. Що у міській товчії допоможе їм вирости гідними людьми, відкритими до чистої краси та добрих почуттів? Авторка дає на це відповідь. Це – МУЗИКА!

Під час заходу присутні прослухали аудіо-версію книги, довго переглядали ілюстрації та фотографувались з письменницею, яка щедро дарувала своїм маленьким цінувальникам автографи.

Шановні користувачі! З книгами Ніни Митрофанівни Найдич можна ознайомитись у зручний для Вас час. Ми чекаємо Вас у бібліотеці.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку