Головна  →  Новини  →  11 квітня 2017

«Чарівна країна квітучої сакури». Бібліотека «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» презентує до Року Японії в Україні (фото)

«Чарівна країна квітучої сакури». Бібліотека «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» презентує до Року Японії в Україні (фото)

Цікавий цикл заходів, присвячений Року Японії в Україні, підготувала для молодших користувачам бібліотеки для дітей «Промінець» бібліотекар І категорії Галина Василівна Чоні.

У бібліотеці пройшов Тиждень Японії під час якого діти дізнались багато цікавого про географію та природу країни, були зачаровані надзвичайно красивим національним одягом Японії – «вафуку» та «кімоно». Під час заходів діти ознайомились з культурою та яскравими представниками японської літератури: з ім'ям видатного поета Мітіо Мадо – автора поетичних творів для дітей. Маленькі читачі відкрили для себе японську поезію – разом читали веселі вірші про Братів хмар та маленьких пташок.

Тиждень Японії у бібліотеці познайомив читачів з видатною японською письменницею, лауреатом численних національних літературних премій – Мійоко Мацутані, автором відомих повістей-казок «Пригоди Таро в країні гір».

З великим задоволенням діти відвідали мультперегляди у літературному кінозалі «Промінець», який продемонстрував маленьким глядачам мультиплікаційний фільм «Таро син дракона» за літерною казкою Мійоко Мацутані та фільми за поезією японських письменників.

Всі учасники заходів, присвячених Року Японії в Україні, мали змогу переглянути зворушливу історію хворої на лейкоз японської дівчинки Садако Сасакі, яка стала жертвою ядерного бомбардування Хіросіми у 1945 році. Сподіваючись одужати від страшної хвороби Садако склала з паперу понад тисячу журавликів.

Після демонстрації фільму діти відвідували майстер-класи з орігамі та навчались мистецтву складання різноманітних фігур з паперу, без застосування ножиць і клею (у Японії мистецтво орігамі називають мистецтвом цілого листа) та випробовували свої можливості розгадуючи судоку – японські головоломки.

Шановні користувачі! Бібліотека для дітей «Промінець» запрошує всіх бажаючих ознайомитись з книжковою виставкою, джерела якої допоможуть Вам здійснити чарівну подорож до країни квітучої сакури – Японії.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку