Головна  →  Новини  →  26 квітня 2017

«Чорнобиль – не має минулого часу». Бібліотеки ЦБС «Свічадо» до Днів пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – не має минулого часу». Бібліотеки ЦБС «Свічадо» до Днів пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС

Вшановуючи героїзм пожежників, персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з нагоди 31-х роковин події найбільшої техногенної катастрофи у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини проведено низку заходів.

У Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» відбувся вечір-спомин, присвячений 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь учні 8-А класу середньої загальноосвітньої школи № 222. Присутні переглянули документальний фільм «Чорнобиль: секунди до трагедії», ознайомились з тематичної книжковою виставкою «Гірка вода твоя, зірка полин».

Годину пам'яті «Трагедія і подвиг Чорнобиля» підготувала для користувачів бібліотеки для дітей «Промінець» бібліотекар І категорії Наталія Горобець.

Тематичний урок-реквієм «Чорнобиль - біль України» відвідали користувачі бібліотеки для дітей «Книжкова світлиця». Бібліотекар І категорії Надія Леонідівна Мовчан представила до уваги присутніх масштабний інформаційний стенд «Герої, які врятували світ», провела огляд літератури на тему: «Що таке радіація?»

У бібліотеці ім. Махтумкулі пройшов сеанс Телеінформування. Всі, хто завітав до бібліотеки мали змогу переглянути документальний фільм «Чорнобиль. Загублений світ» ТРК «Студия 1+1» (Україна, 2011р.). У картину про Чорнобильську АЕС увійшли унікальні архівні кадри, матеріали офіційних і незалежних розслідувань, експертні висновки спеціальної держкомісії, секретні рішення Політбюро ЦК КПРС і свідчення людей, які перебували на блочному щиті управління № 4 вночі 26 травня 1986 року, ексклюзивні спогади ліквідаторів трагедії, а також повна відео-реконструкція найстрашнішої трагедії останніх десятиліть. До уваги користувачі розгорнуто книжкову виставку за темою.

В пам'ять про героїв, які загинули під час ліквідації аварії на ЧАЕС у бібліотеках ЦБС «Свічадо» запалили свічки пам’яті.

Шановні користувачі! Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» запрошують всіх бажаючих ознайомитись з інформаційними матеріалами, віддати данину та виявити палку вдячність всім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії і нині працює у зоні Чорнобильської АЕС. Знайдіть найближчу до Вашого помешкання бібліотеку.

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку