Головна  →  Новини  →  27 червня 2017

В Святошині відкрили єдиний Центр соціальних служб (фото)

В Святошині відкрили єдиний Центр соціальних служб (фото)

Напередодні 21-ї річниці Конституції України на теренах Святошинського району міста Києва відбулась знаменна подія - відкриття сучасного Центру соціальних служб (вул. Гната Юри, 14-Б). 27 червня святошинська громада на чолі з головою Святошинської РДА Володимиром Каретко радо зустрічали поважних гостей, які долучились до урочистого відкриття Центру, серед яких були присутні Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Київський міський голова Віталій Кличко.

Символічний ключ від найсучаснішого Центру соціальних служб вручив директор КП «Житлоінвест-УКБ» В’ячеслав Непоп голові Святошинської РДА Володимиру Каретко. Перерізали символічну стрічку Центру Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Київський міський голова Віталій Кличко, директор КП «Житлоінвест-УКБ» В’ячеслав Непоп разом з юним святошинцем. Далі шановні гості пройшли територією Центру, проінспектували якість роботи працівників і терміналів, ознайомились з широким спектром послуг, які будуть надаватись киянам. Даний Центр найкращий в Україні, який обумовив в собі всі світові стандарти і об’єднав соціальні служби.

Окремо звернули увагу на створені спеціальні умови для обслуговування незрячих та з вадами слуху киян. Познайомились з найпопулярнішими послугами прозорих відкритих офісів Пенсійного фонду, Управління праці та соціально захисту населення, Центру зайнятості.

Наприкінці заходу поважні гості оглянули переданий до Центру автомобіль для перевезення людей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату.

Перейти до спискуВерсiя для друку