Головна  →  Новини  →  28 червня 2017

Привітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з нагоди Дня Конституції України

Привітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з нагоди Дня Конституції України

Шановна святошинська громадо!

Двадцять один рік тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон України — Конституцію. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція увійшла в наше життя як важливий фактор консолідації суспільства, головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Обов’язок кожного українця поважати Основний Закон нашої країни, дотримуватись всіх його положень. Виключно у такий спосіб ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної, соціальної та правової держави.

В цей урочистий день від усього серця бажаю кожній святошинській родині миру, злагоди та благополуччя! Нехай це свято додасть кожному сил та впевненості, надихне на високі досягнення та нові звершення в ім’я процвітання України!

Перейти до спискуВерсiя для друку