Головна  →  Новини  →  29 червня 2017

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Святошинського району м. Києва відбулась чергова медична рада (фото)

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Святошинського району м. Києва відбулась чергова медична рада (фото)

29 червня 2017 року в конференц-залі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Святошинського району м. Києва за адресою вул. Петра Курінного, 2 о 1300 під головуванням директора центру Крамаренко Л. В. відбулась чергова медична рада.

На порядку денному питання щодо стану надання медичної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам АТО та особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, за перше півріччя 2017 року;

а також щодо аналізу  показників якості роботи структурних підрозділів закладу та стану виконання протоколу доручень, напрацьованих на засіданні медичної ради, за підсумками роботи в першому півріччі 2017 року.

Інформацію щодо стану надання в першому півріччі 2017 року медичної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни та учасникам АТО довела до відома присутніх завідувач амбулаторії № 6 філії № 1 закладу, лікар терапевт, відповідальний за організацію надання медичної допомоги  ветеранам Великої Вітчизняної війни та учасникам АТО по філії № 1, Вальчук Л. А. Доповідачем було відмічено, що дана категорія пацієнтів поповнюється учасниками АТО. Так, на обліку у лікарів філії № 1 перебуває 29 осіб, які є учасниками АТО. Крім того, Вальчук Л. А. висвітлила основні показники роботи з цього напрямку, а саме: проведення профілактичних медичних оглядів пацієнтів даної категорії, в тому числі комісійні огляди вдома ветеранів з обмеженими можливостями до пересування.

З інформацією щодо стану надання в першому півріччі 2017 року медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, по амбулаторії № 2 закладу виступив завідувач амбулаторії Страшинській І. А.

З аналізом показників роботи структурних підрозділів закладу за звітний період виступила завідувач інформаційно-аналітичного відділу закладу Биканова І. І. Доповідачем було відмічено, що проведена велика робота, всі амбулаторії працювали з перевантаженням, що підтверджується показниками інтенсивності роботи амбулаторій закладу. Велика увага в доповіді була приділена показникам роботи первинної ланки по ранньому виявленню серцево-судинних та онкологічних захворювань, цукрового діабету, туберкульозу.

Наприкінці засідання були визначені завдання на друге півріччя 2017 року, а саме:

продовжувати роботу по  ранньому виявленню хворих з хворобами серця та судин, з онкологічними захворюваннями,  туберкульозом;

покращити якість диспансерного нагляду;

покращити профілактичну роботу на дільницях.

 

Джерело: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»

Перейти до спискуВерсiя для друку