Головна  →  Новини  →  30 червня 2017

Випуск-2017 у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського (фото)

Випуск-2017 у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського (фото)

У шкільному житті кожного учня випускний вечір є найбільш значущим і урочистим днем. Довгі одинадцять років цього дня з трепетом і благоговінням чекають як самі школярі та їх батьки, так і вчителі. Випускаючи чергових «пташок» у вільний політ викладачі, ні-ні, та й змахнуть сльозинку з сумних, але щасливих очей.

Випуск -2 017 у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського назавжди залишиться в серцях викладачів школи як дуже обдарований та талановитий. Серед випускників школи цього року – два золоті медалісти: учениця 11-А класу Матенчук Олександра та учень 11-Б класу Майсак Максим.

Майсак Максим неодноразово ставав номінантом премії «Гордість школи» за свої численні перемоги в районних та міських олімпіадах та конкурсах МАН з різних предметних дисциплін. В червні 2016 року він виборов I місце у міжнародній фізико-математичній олімпіаді, яка проходила в місті Велюнь (Польща), а в цьому навчальному році він виборов I місце в Україні на олімпіаді з англійської мови.

А скільки серед випускників всебічно обдарованих дітей, які радували нас впродовж шкільних років своїми спортивними перемогами, мелодійним співом, чаруючим танком та звуками музики у їх талановитому виконанні!

Кажуть, якщо людина талановита – вона талановита у всьому. Але кожен талант потребує розвитку та вдосконалення. А допомагають в цьому дітям не менш талановиті та завзяті педагоги нашої школи на чолі з директором школи Щербаковим Є.М., які роблять все для того, щоб з кожним навчальним роком школа ставала кращою, а навчання в ній доставляло задоволення учням. Програма роботи з обдарованими учнями, яка вже багато років триває в школі, дає свої плоди. І доказ цього – 131 переможець районних олімпіад (I місце серед спеціалізованих шкіл); 16 учнів-переможців міського етапу та 2 учня спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського стали переможцями III етапу Всеукраїнських олімпіад з предметних дисциплін.

Нехай для сьогоднішніх випускників цей день стане початком цікавого, насиченого та яскравого дорослого життя, в яке вони візьмуть з собою все те найкраще, що набули в стінах рідної школи. В добру путь, дорогі наші випускники!

 

Джерело: СШ №185

Перейти до спискуВерсiя для друку