Головна  →  Новини  →  3 липня 2017

Мешканці ОСББ «Авіатор 4» навели лад на прибудинковій території (фото)

Мешканці ОСББ «Авіатор 4» навели лад на прибудинковій території (фото)

Дбати про свою оселю, навколишню територію, подвір’я треба постійно і злагоджено. Цю просту істину сповідують мешканці ОСББ «Авіатор 4» що розташований на просп. Перемоги, 93. За ініціативи правління ОСББ, силами самих мешканців будинку було зароблено капітальний ремонт тротуару біля будинку довжиною 67,8 кв. м та встановлено квітники.

За словами голови правління ОСББ Наталії Ривкіної ідея зміни прибудинкової території знайшла повну підтримку серед мешканців будинку, - «адже на протязі багатьох років тут проводили латковий ремонт, а на більше не спромоглися. Наш будинок з 16 поверхів і налічує 126 квартир, був зданий в експлуатацію в 1980 році, як кооперативний, а з 2011 року змінили свій статус на ОСББ. Ми дотримуємось виразу „мій дім – моя фортеця”, саме від нас, жильців будинку залежить як він буде виглядати, що буде розташовано поряд, де будуть зростати наші діти та онуки. Адже ми знаходимось в самому центрі Європи і повинні дотримуватись європейських стандартів, а це залежить тільки від нас, нашого усвідомлення завтрашнього дня».

На наступний рік мешканці будинку планують продовжити озеленення прибудинкової території та виділення площадки під зону відпочинку з встановленням лав, парасоль від сонця, столів для гри в теніс і шахмати. Тож попереду великі плани і вони обов’язково будуть втілені в життя.

 

Джерело: ОСББ «Авіатор 4».

Перейти до спискуВерсiя для друку