Головна  →  Новини  →  3 липня 2017

Представники Спілки інвалідів Чорнобиля відвідали унікальний заповідник “Гетьманська столиця” (фото)

Представники Спілки інвалідів Чорнобиля відвідали унікальний заповідник “Гетьманська столиця” (фото)

ФОТО

За підтримки голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Каретка Володимира Олександровича, Спілка інвалідів Чорнобиля Святошинського району урочисто відзначили День Конституції України у Національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця”, що у місті Батурині Чернігівської області.

Поїздку до легендарної колиски козацької слави, яка довгий час була резиденцією гетьманів Лівобережної України, зокрема Івана Мазепи, Пилипа Орлика та Кирила Розумовського було організовано для 18 інвалідів-ліквідаторів Чорнобильської АЕС. Під час екскурсії ліквідатори-чорнобильці ознайомились із безцінними духовними скарбами українського народу - унікальними пам’ятками історії, архітектури, культури та археології - палацом Кирила Розумовського, будинком генерального судді Василя Кочубея, парком “Кочубеївський”, цитаделлю Батуринської фортеці, Миколо-Крупицьким монастирем.

Заповідник “Гетьманська столиця” закарбувався у пам’яті ліквідаторів-чорнобильців як перлина та життєдайне духовне джерело України.

 

Джерело: управління праці та соціального захисту населення.

Перейти до спискуВерсiя для друку