Головна  →  Новини  →  11 липня 2017

У Києві відкрили виставку «Україна-НАТО. Формула безпеки»

У Києві відкрили виставку «Україна-НАТО. Формула безпеки»

У Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький арсенал» у Києві відкрили виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки».

Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» приурочена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом. Перші 42 роки його існування – з 1949 до 1991 – Україна провела по інший бік «залізної завіси». Але «залізні завіси» у свідомості людей пережили і її падіння. За роки незалежності уявлення про НАТО в українському суспільстві значно змінилися. Тепер вони також бувають полярними: від «агресивного військового блоку», до «панацеї усіх безпекових проблем України».

Зазвичай, такі стереотипи базуються не стільки на хибній інформації, скільки на браку інформації як такої. Цьогорічна дата – нагода озирнутися, дізнатися більше, переосмислити пройдений шлях – і рухатися вперед. За ці 68 років і Альянс, і весь світ, і Україна пережили немало. Експозиція пропонує пригадати, які ключові події зробили НАТО, світ і Україну такими, якими вони сьогодні є.

Відвідати виставку можна з 11 до 30 липня включно в НКММК «Мистецький арсенал» на вулиці Лаврській, 10 - 12 у Києві.

Джерело: Урядовий портал

Перейти до спискуВерсiя для друку