Головна  →  Новини  →  13 липня 2017

Вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою

Днями випускниця Київської дитячої школи мистецтв №8 відділу культури та охорони культурної спадщини Злата Трусова стала лауреатом І премії VIІI Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу хореографії та вокального мистецтва «ЯСКРАВА КРАЇНА», що проходив у місті Сергіївка, Одеської області.

В конкурсі-фестивалі брали участь найсильніші виконавці України, а також представники Грузії, Білорусії, Молдови. В журі конкурсу працювали видатні діячі культури.

Злата блискуче виступила в номінації «вокальне мистецтво – естрадний спів», виконавши дві пісні. За майстерність, яскраві номери та артистичне виконання, журі одноголосно відзначило Злату дипломом лауреата І премії.

Глядацька зала теплими оплесками зустрічала і проводжала кожного виконавця фестивалю-конкурсу.

Під час виступу Злати на фестивальному концерті з піснею Світлани Тарабарової «Хочу жити без війни» в залі раптово настала тишина, а в очах деяких глядачів з’явилась сльоза… Насиченою була мистецька програма «ЯСКРАВОЇ КРАЇНИ». Під час концерту учасників фестивалю в Аккерманській фортеці, де Злата виконувала пісні з власного репертуару: «Слава Україні» муз. А. Гордієнко, сл. І. Трусової та «Ти зрозумієш» муз. І. Бакая, сл. І. Трусової, схвальні теплі оплески глядачів супроводжували її виступ.

Фінальним акордом закриття фестивалю стала пісня «Слава Україні» з репертуару Злати, яку виконували всі учасники фестивалю-конкурсу «ЯСКРАВА КРАЇНА».

Відділ культури та охорони культурної спадщини та колектив школи вітає Злату та її викладача з високим досягненням, бажає нових творчих звершень!          

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку