Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

Казкова мозаїка Астрід Ліндгрен у бібліотеці для дітей ім. М. Дубова (фото)

Казкова мозаїка Астрід Ліндгрен у бібліотеці для дітей ім. М. Дубова (фото)

Днями у бібліотеці для дітей ім. М.Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась презентація книжкової виставки, присвяченої 110-й річниці від дня народження Астрід Ліндгрен. Творчість однієї з найвідоміших казкарок  презентувала користувачам бібліотеки – учням 3-5-х класів спеціалізованої школи № 304 та загальноосвітньої школи № 140 бібліотекар І категорії Оксана Салманова.

Під час заходу діти дізнались про шведську письменницю, справжню фантазерку та витівницю – Астрід Ліндгрен, переглянули її твори, з яких у бібліотеці створили «літературну вежу». Долаючи поверхи «книжкової споруди», діти ознайомились з літературними казками письменниці : «Пеппі Довгапанчоха», «Малий і Карлсон, що живе на даху», «Міо, мій Міо», «Пригоди Еміля з Льонеберґи», «Детектив Блюмквіст здобуває славу»; захопились героями веселих історій та брали участь у цікавій літературній вікторині за творами А. Ліндгрен.

Шановні користувачі! Чи знайомі ви з творчістю А. Ліндгрен? Тисячі дітей по всьому світу виросли, читаючи її книги. Бібліотека для дітей ім. М.Дубова запрошує всіх охочих  відвідати  «літературну вежу» письменниці, поринути у світ фантазій та пригод разом з героями неймовірних історій. Ми чекаємо Вас у бібліотеці (вул. Ушакова, 12).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини.

Перейти до спискуВерсiя для друку