Головна  →  Новини  →  5 грудня 2017

Презентація детективних пригод у бібліотеці ім. О.Блока (фото)

Презентація детективних пригод у бібліотеці ім. О.Блока (фото)

Днями у бібліотеці ім. О.Блока Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась зустріч користувачів бібліотеки з сучасним українським письменником, представником жанру детективу В'ячеславом Миколайовичем Васильченком.

Дипломант Всеукраїнського конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова 2012» у номінації «Романи» та Спеціальної відзнаки за ексклюзивний роман Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова 2013» представив читачам цикл захоплюючих  класичних детективних романів, де незвичайний, трохи ексцентричний головний герой  – професор Київського національного університету Богдан Лисиця, у постійному процесі розслідування часто вступає у поєдинок із таємничими силами, коханням, обманом та розчаруванням – заслуговує на таке ж визнання, як і герої романів Агати Крісті та Артура Конан Дойля. Присутні із захопленням обговорювали відомі твори письменника: «Гаудеамус в исполнении смерти…», «Дворушники…», «Притулок для прудкого біса». Також автор презентував читачам свій останній твір  «Жорстокі ігри Вельзевула».

 В’ячеслав Миколайович щиро ділився з присутніми своїми планами на майбутнє, щодо нового роману та сценарію фільму. Особливу увагу він приділив проблематиці української мови  в ЗМІ і закликав присутніх: «Розмовляймо українською мовою, читаймо художню літературу та збагачуймо свою думку!».

Після закінчення презентації біля В'ячеслава Миколайовича вишикувалась справжня черга бажаючих отримати на авантитулі книги автограф на згадку про цікаву зустріч із талановитою особистістю.

Шановні користувачі, на Вас чекають нові зустрічі у бібліотеці ім. О.Блока (вул. Гната Юри, 5).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку