КМДА Київська міська державна адміністрація


19 січня 2018

Книжкова галактика бібліотеки для дітей імені М. Дубова (фото)

Книжкова галактика бібліотеки для дітей імені М. Дубова (фото)

Неймовірно цікаву та змістовну програму заходів запропонували своїм користувачам у бібліотеці для дітей ім. М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини у період новорічно-різдвяних свят та зимових канікул.

У відділі обслуговування учнів 1-4 класів проводиться марафон зимової поезії. Всі бажаючі мають можливість прочитати свій улюблений вірш та сфотографуватись біля імпровізованої книжкової ялинки у бібліотеці.

Для допитливих та активних читачів у бібліотеці створили книжкове віконце «Хай Новий рік, Різдво Христове Вам подарують дні казкові», де широко представлені  твори новорічної, різдвяної тематики для різних вікових категорій читачів; у вікні розгорнулись книжкові виставки  художніх та творів, творів історичної та народознавчої тематики, з яких можна дізнатися про звичаї нашого народу, підняти святковий настрій казкою, зігрітись різдвяною історією.

Креативна ялинка найкращих побажань на наступний рік, що створена у книжковому фонді, дивує та викликає позитивні емоції у користувачів, котрі обирають книги.

А ще на відвідувачів чекає справжня книжкова ялинка – незвичайна красуня зібрана з книг. Ялинка привертає увагу та нагадує всім про бережливе ставлення до природи та дерев зокрема.

Бібліотека запрошує всіх охочих приєднатись до роботи зимової майстерні hand- made. В рамках роботи майстерні діти розмальовували справжнє імбирне печиво, печиво «Сніговик» та багато інших смаколиків, запропонованих журналами «Ліза».

Для дорослих відвідувачів розгорнуто книжкову виставку, що справді, наповнює бібліотеку солодкими ароматами: секрети випікання іграшок, ідеї сервірування святкового столу, поради та рецепти для приготування смаколиків з періодичних видань бібліотеки.

Шановні користувачі! Книжкова галактика бібліотеки для дітей ім. М.Дубова до Ваших послуг! Ми з нетерпінням чекатимемо на Вас у бібліотеці! (вул. М. Ушакова, 12).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.