Головна  →  Новини  →  19 січня 2018

Запрошує бібліотека імені Н. Рибака (фото)

Запрошує бібліотека імені Н. Рибака (фото)

Січень Нового року подарував  користувачам бібліотеки ім. Н. Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо»  відділу культури та охорони культурної спадщини низку цікавих та змістовних заходів. Протягом місяця у бібліотеці проводились заходи, які забезпечили змістовне дозвілля читачів. Відвідувачі взяли участь в інтелектуальних іграх, вікторинах та показали себе справжніми знавцями історії та культури України.

У клубі вихідного дня «Недільні зустрічі» відбулись літературні заходи, присвячені творчості Григорія Сковороди, Миколи Куліша. Багато теплих відгуків отримали організатори заходу, присвяченого творчості Андрія Васильовича Головка, життєпис якого є одним із найдраматичніших, найтаємничіших серед українських літераторів.

До уваги користувачів було презентовано цикл заходів «Народний календар», в рамках якого відбуваються презентації книжкових виставок: «Святами багата українська хата» та «Дивосвіт різдвяних свят», на яких широко представлені інформаційні та художні джерела  про звичаї та традиції українського народу в період зимових свят.

Шановні користувачі! Книжкові презентації «Народного календаря» продовжуватимуть свою роботу до кінця місяця. Бібліотека імені Натана Рибака запрошує змістовно провести час разом.  Ми чекаємо на Вас (вул. Петрицького 5/9).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку