Головна  →  Новини  →  8 лютого 2018

Цікаву подорож у літературний світ Жуля Верна здійснили користувачі бібліотеки ім. М. Дубова (фото)

Цікаву подорож у літературний світ Жуля Верна здійснили користувачі бібліотеки ім. М. Дубова (фото)

Цікаву подорож у літературний світ Жуля Верна здійснили користувачі бібліотеки ім. М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини – учні середньої загальноосвітньої школи № 140. Великому письменнику, мрійнику і мандрівнику – Жулю Верну минуло 190 років від дня його народження. Але книги його не старіють. І зараз, на початку 21 століття, ними зачитуються діти і дорослі так само, як і сто років тому.

Світ захоплюючих пригоди, таємниць минулого і сучасного, драматичні сплетіння долі героїв та цілий всесвіт знань про природу, історію і культуру, мистецтво і звичаї, вірування різних часів і народів постав перед учасниками подорожі “Літературний провидець наукових відкриттів», яку запропонувала учасникам заходу бібліотекар І категорії Оксана Салманова.

Під час подорожі відбувся справжній «батл материків», про які розповідав у своїх романах Ж. Верн; діти грали у гру, були дослідниками творчості Ж. Верна, його фантастично-наукових передбачень та прогнозів в галузі науки,і техніки, більшість з яких збулись – у чому пересвідчися весь світ.

Шановні користувачі!  Книжки Жуля Верна перекладені майже всіма мовами людства, твори надзвичайного письменника-фантаста, затамувавши подих читають в усіх куточках планети. У Вас є можливість перечитати неймовірні наукові фантазії письменника у нашій бібліотеці. Ми чекаємо на Вас (вул. Ушакова,12).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку