Головна  →  Новини  →  13 лютого 2018

Юні «орлята» розпочали Масляну спортивно-розважальним заходом (фото)

Юні «орлята» розпочали Масляну  спортивно-розважальним заходом (фото)

У підлітковому клубі «Орлятко» (вул. Гната Юри, 9А) днями пройшов спортивно-розважальний захід «Нумо, хлопці!».

Саме в цей день цього року розпочалась Масляна - популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів. Масляна триває цілий тиждень. Це найвеселіше народне свято проводів зими. Кожен день Масляної має певне значення, назву та цікаві звичаї. Влаштовувались гостини, гуляння, веселі забави, гойдалки, спуски з снігових гірок на санчатах, ходили рядженими, проводились кулачні бої з суворими правилами. Не можна було бити лежачого, удвох нападати на одного, бити  нижче пояса чи бити по потилиці. Звідси і прислів'я: «лежачого не б'ють»,  «двоє б'ються - третій не мішається». Основна страва Масляної - млинці. Їх присмачували сиром, медом, ікрою, повидлом і т.д.

Ось і вихованці підліткового клубу «Орлятко» початок Масляної зустрічали у піднесеному святковому настрої. Змагання розпочали спортивними естафетами: «Естафета друзів», «Повзунок», «Удвох на трьох ногах», «Хто кого переможе?» . Далі змагались в інтелектуальній естафеті на спортивну тематику.

Спорт -  це здоров'я

Спорт - це життя

Ми віддані спорту,

Ми - одна сім'я.

 Позмагавшись та дізнавшись багато нового та цікавого, діточки за свою кмітливість, завзятість та наполегливість отримали солодкі подарунки від управління освіти, молоді та спорту.

Дякуємо, що робите наше спортивне життя трішечки солодшим!

Джерело: ПК Орлятко ЦСПК "Спорт для всіх".

 

Перейти до спискуВерсiя для друку