26 вересня працівники КП УЗН Святошинського району м. Києва виконали комплекс спеціалізованих робіт
26 вересня 2013 року працівники КП УЗН Святошинського району м. Києва виконали ряд спеціалізованих робіт, спрямованих на підтримання належного стану благоустрою території району та запобігання виникненню пожеж в парках, скверах та на територіях зелених зон району, а саме:
- проведено підготовку значної площі квіткових клумб на транспортній розв’язці по вул. Героїв Космосу до зимового періоду,
- облаштовано газон площею 240 метрів квадратних по вул. Булаховського, 28,
- проведено покіс трави на площі 3,0 гектара по вул. Академіка Корольова та лугопарку по вул. Сім’ї Сосніних,
- видалено 15 повалених внаслідок буревію дерев в парку відпочинку "Совки", вивезено сухостійне гілля та колоди об’ємом 4 м3 по вул. Чистяківській,
- очищено 37 урн від міття по бульвару Академіка Вернадського,
- проведено прибирання випадкового сміття на підпорядкованих територіях площею 525 гектари,
- вивезено на полігон ТПВ 12 метрів кубічних зібраного сміття.
Робота по благоустрою території району кипить і в парках відпочинку.
Так, в парках "Інтернаціональний", "Совки", "Юність", парках ім. Генерала Потапова та по вул. Феодори Пушиної, в скверах на вул. Котельникова, 26-32, вул.. Верховинній, 8-10, проспекту Перемоги, 97, бульвару Академіка Вернадського, вул. Прилужній (поблизу ЗНЗ № 304), в скверах між вул. Семашка та проспектом Академіка Палладіна та між вул. Краснова та вул. Семашка проводилось підмітання та очищення пішохідних доріжок.
Крім того, працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень продовжують підготовку власних оригінальних конструкцій з квітів, що будуть представлені зеленбудівцями району на виставці хризантем «ART модерн», яка відбудеться з 28 вересня по 20 жовтня на Співочому полі в Печерському ландшафтному парку.