Головна  →  Новини  →  27 лютого 2018

У бібліотеку на іменини до письменника. Бібліотека для дітей «Промінець» до 90-річчя від дня народження Ено Рауда (фото)

У бібліотеку на іменини до письменника. Бібліотека для дітей «Промінець» до 90-річчя від дня народження Ено Рауда (фото)

Покоління за поколінням читачів різних країн захоплюються творами естонського дитячого письменника Ено Рауда. Адже у світі зовсім не багато письменників, лауреатів літературної премії імені Ганса Крістіана Андерсена, і Ено Рауд – один з них. На 90-річний ювілей письменника завітали до бібліотеки для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини  діти, які вже читали твори письменника і ті, що мріють ознайомитись з неймовірним світом літературних фантазій Ено Рауда.

Під час заходу, який підготувала для дітей бібліотекар І категорії Галина Василівна Чоні, присутні ознайомились з біографією письменника та його найбільш відомим твором – повістю-казкою з циклу «Муфта, Півчеревика і Мохова Борода», в якому розповідається  про пригоди трьох дивовижних чоловічків. Вони провадять цілком людський спосіб життя, навіть їздять автомобілем. Водночас автор звертається до важливих тем екології, біологічної рівноваги в природі. Мохобородько – переконаний прихильник захисту природи і бережливого ставлення до неї, часто пускається в роздуми про охорону довкілля та є безперечним взірцем у відношенні до природи.

Шановні користувачі! У відділі обслуговування учнів 1-4 класів розгорнуто книжкову виставку за творчістю письменника, яка продовжуватиме свою роботу до 3 березня. Запрошуємо на перегляд (вул. Краснова, 10).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку