Головна  →  Новини  →  21 березня 2018

Зустріч із письменником у бібліотеці для дітей «Промінець» (фото)

Зустріч із письменником у бібліотеці для дітей «Промінець» (фото)

Веселі літературні мандри Україною здійснили у бібліотеці  для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.  У заході взяли участь учні 4-х класів Київської гімназії східних мов №1  та відома письменниця-казкарка Лана Ра (творчий псевдонім Світлани Конощук). Письменниця презентувала дітям свою книгу «Щоденник котячих мандрів», котра стала основою казково-пізнавального анімаційного мультсеріалу «Моя країна – Україна». Кожен мультик 26-серійного циклу – це  історія певного регіону, місцевості України: міста, чи маленького села, поля або моря, написана у жанрі казки.  

Книжку написано від імені кота-воркота, героя мультсеріалу, який легко кидається в кожну наступну подорож, заводить друзів, а ті, мимохідь, розповідають старовинні легенди й перекази рідного краю. Він переконаний, що: «лише коли торкнешся лапою прадавнього камінчика і вдихнеш пахощі пригод, отоді на власній шерсті відчуєш, що таке справжня подорож».

Разом із котом Воркотом читачі дізнаються про найвідоміші місцини України: села Легедзине й Шешори, міста Одеса, Кривий Ріг і Львів, Верхівня і Коломия, Мелітополь, Саки, Вилкове (це – «українська Венеція»), розкішні луганські степи, про які дуже рідко пишуть у путівниках, озера Пісочне й Чорне, гору Опук, оповідки про петриківський розпис та Софію Київську.

Під час заходу  діти переглянули декілька серій мультсеріалу, довго спілкувались з письменницею, розпитуючи про кота та його подорожі та отримали у подарунок від авторки цікаві книги.

До наступних зустрічей у бібліотеці! Чекаємо на Вас за адресою: вулиця Краснова, 10.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку