Головна  →  Новини  →  8 жовтня 2018

Освітяни Святошина відзначили своє професійне свято (фото)

Освітяни Святошина відзначили своє професійне свято (фото)

Як завжди гучно відзначають освітяни Святошинського району своє професійне свято - День працівників освіти. За традицією в ЦК «Святошин» зібрався весь актив освітньої галузі району, це працівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних закладів, спортивних осередків. Ще до початку офіційної частини урочистостей у спеціально облаштованій селфі-зоні освітяни мали змогу поспілкуватися між собою, зробити на згадку спільні фото.

На початку офіційної частини урочистостей з нагоди Дня працівників освіти присутніх привітав голова Святошинської РДА Володимир Каретко. Він зазначив особливе місце працівників освіти в рейтингу найповажніших професій. «Професія вчителя здавна стояла на вищому щаблі суспільної ієрархії. Учитель завжди користувався особливою пошаною й авторитетом серед людей. І це цілком зрозуміло й виправдано. Адже ті підвалини, що закладає в кожного з нас заклад освіти, дають змогу розвиватися далі, досягати певних вершин у житті. Тому з особливою теплотою та щирістю хочу привітати наших освітян з професійним святом і побажати сили, терпіння, творчої наснаги й задоволення від життя», - сказав очільник району. Він відзначив велику роль освітян у державотворенні, наголосив на значних здобутках і перемогах районної освіти та пообіцяв подальшу підтримку з боку влади цій важливій галузі.

На знак визнання ролі педагога в суспільному житті країни та з нагоди професійного свята найкращим представникам освіти та причетним до неї особам було вручено нагороди. Відзнаки Святошинської РДА вручав голова держадміністрації Володимир Каретко, відзнаки КМДА – заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва.

Від імені народного депутата України Олександра Третьякова, за підтримки якого пройшов даний захід, зі словами привітань до освітян звернулась депутат Київради Вікторія Муха, яка вручила представникам галузі почесні грамоти та грамоти Верховної Ради України.

Були також відзначені педагоги, що здобули призове 3 місце в першій Київській міській спартакіаді працівників освіти і науки «Ігри столичних освітян», що відбувалась у рамках Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Разом з представниками освітньої галузі грамоти й пам’ятні подарунки отримали 6 авторів проектів Громадського бюджету – 2, що реалізовуються в освітянських закладах району. Відзнаки їм вручив керівник апарату Олексій Михайлов.

По завершенню урочистостей чудову концертну програму представив присутнім Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. А також плеяда заслужених артистів України на чолі з Іриною Сказіною подарувала присутнім незабутню насолоду своїми виступами.

Перейти до спискуВерсiя для друку