Головна  →  Новини  →  11 грудня 2018

Штучні ялинки

Штучні ялинки

Перед Новим роком у батьків багато приємних клопотів – купівля подарунків для дітей, декорування всією родиною житла, прикрашання ялинки тощо. Проте не всі батьки знають, що вироби, без яких не обходиться новорічне свято, можуть бути шкідливими для дітей через матеріали, із яких вони виготовлені.

Причин для вибору штучної ялинки може бути декілька — алергія когось із родини на хвойні дерева; бажання полегшити прибирання житла; намір не витрачати щороку гроші на природне дерево. Важливо, що рішення обрати штучну ялинку також є екологічно-дружнім, адже що більше людей користуватиметься штучними ялинками, то менше вирубуватимуть природні.

Обираючи штучну ялинку, насамперед зауважте: штучна ялинка повинна мати санітарно-епідеміологічний висновок Міністерства охорони здоров’я України. Обов’язково попросіть продавця показати вам цей документ, адже штучна ялинка знаходитиметься у вашій оселі не один рік.

Перш ніж купувати ялинку, якою б гарною, «пухнастою» та прийнятною за ціною вона не була, обов’язково дізнайтеся, з якого матеріалу вона виготовлена.

Також слід перевірити міцність гілок та голочок. Якщо ялинка має неприємний запах – не слід сподіватися на те, що він «вивітриться», бо це є сигналом наявності токсичних речовин у матеріалі. У будь-якому разі не варто ставити штучну ялинку в кімнаті, де дитина спить.

Джерело: відділ з питань НС СРДА.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку