Головна  →  Новини  →  26 грудня 2018

Досягнення тренера спортсменів-святошинців Анатолія Брунса відзначено Міністерством освіти і науки України

Досягнення тренера спортсменів-святошинців Анатолія Брунса відзначено Міністерством освіти і науки України

Старший тренер-викладач Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорту» міста Києва Валерій Анатолійович Брунс за особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України, підготовку та успішний виступ учнів-спортсменів на Всесвітній літній гімназіаді 2018 року отримав подяку Міністерства освіти і науки України.

Ми неодноразово оприлюднювали матеріали про перемоги його учнів на поважний міжнародних змаганнях. Нагадаємо, цього року Україна вперше взяла участь у Всесвітній гімназіаді школярів, що відбувалась з 01 по 09 травня в Марокко (м. Марракеш). З 17 видів спорту тхеквондо поклав у скарбничку медалей української збірної 16 медалей, з яких 2 золоті. Наш спортсмен, святошинець, Владислав Єрко став чемпіоном і був номінований як кращий спортсмен серед чоловіків. Команда готувалася до змагань під керівництвом головного тренера національної збірної України серед студентів і школярів Валерія Анатолійовича Брунса.

У загальному заліку збірна України, яку складали представники 17 видів спорту, зайняла перше командне місце серед збірних 53 країн.

КДЮСШ «Школа Спорту», яка тренується на базі святошинського ЗЗСО № 253, представляли 3 спортсмени:

Єрко Владислав (золото);

Горовецький Олексій (бронза);

Собко Вікторія (бронза).

Вітаємо шановного Валерія Анатолійовича Брунса з заслуженою відзнакою!

Перейти до спискуВерсiя для друку