Головна  →  Новини  →  11 січня 2019

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей провели музично-театралізовану розвагу: «Щедрий вечір – добрий вечір»

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей провели музично-театралізовану розвагу:  «Щедрий вечір – добрий вечір»

«Щедрик, щедрик, щедрівочка

прилетіла ластівочка…»

 

         У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психікиТериторіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 11 січня 2019 року пройшло музично-театралізоване дійство: «Щедрий вечір – добрий вечір».

         Святкування українців вражає своєю яскравістю, неповторністю символіки й атрибутики. І хоча сьогодні ці традиції збереглися лише в далеких селах, у відділенні створили атмосферу свята показавши  виставу про святкування Щедрого Вечора, але дещо в сучасному стилі.

Головними героями стали онука Оксана та її бабуся. Не обійшлося свято і без казкового чародійства за участю чаклуна Пацюка, веселого українського гумору в сценці галасливої суперечки двох сусідок – Секлети та Теклі, закоханого коваля Вакули. А який же Щедрий вечір без веселих колядників та щедрувальників. Діти співали стародавні новорічні  колядки і щедрівки, бажаючи багатства і добробуту оселі.

Основна мета свята – не тільки звеселити господарів, але й допомогти сформувати у дітей уявлення про народні традиції, звичаї та свята різдвяно-новорічного циклу; ознайомити дітей з обрядами щедрування та засівання; виховати відчуття причетності до української культури, духовності нашого народу, який цінує та розвиває свої традиції.

Наприкінці свята з всім колективом, вітаючи один одного і всіх нас із новорічним святами, заспівали пісню «Старий рік минає…»

Джерело: відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психікиТериторіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку