Головна  →  Новини  →  13 березня 2019

У бібліотеці імені Махтумкулі ЦБС «Свічадо» пройшла зустріч із письменником Олександром Гнатовичем Бондаренком

У бібліотеці імені Махтумкулі ЦБС «Свічадо» пройшла зустріч із  письменником  Олександром Гнатовичем Бондаренком

Днями у бібліотеці імені Махтумкулі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулось засідання Літературної вітальні, в рамках якої організовано творчу зустріч із кандидатом технічних наук, письменником  Олександром Гнатовичем Бондаренком.

Олександр Гнатович розповів присутнім про свою діяльність, представив до уваги присутніх свої наукові праці та  презентував свою книгу «Під знаком молоху», яка вийшла в трьох томах.  Книгу створено на  основі архівних документів, наведені  історичні факти правового насилля проти власного народу від часів правління Івана Грозного та Петра І аж  до розпаду СРСР. 

Цікава та відверта розмова з автором викликала жвавий інтерес  у слухачів. Присутні задавали багато питань, цікавились іншими книгами автора. На добру згадку про зустріч Олександр Гнатович подарував для користувачів бібліотеки свої книги: «Історія зародження терору в Московії», «Витоки танаслідки червоного терору в Совдепії» та «Злочини більшовиків на теренах СРСР». Ознайомитись з книгами О. Г. Бондаренка можна у бібліотеці у зручний для Вас час (вулиця Зодчих, 6).

До відома: серед визначних досягнень О.Г.Бондаренка є 180 наукових праць в галузі автоматизації зварювальних процесів, ергономіки та неруйнівного контролю, з них 47 авторських свідоцтв та 4 патенти на винаходи; будучи членомНаціональних спілок письменників та краєзнавців України проводить велику краєзнавчу роботу.

Перейти до спискуВерсiя для друку