Головна  →  Новини  →  25 березня 2019

Володимир Каретко: відкрито першу секцію з бадмінтону у Святошинському районі (фото)

Володимир Каретко: відкрито першу секцію з бадмінтону у Святошинському районі (фото)

«Кожна п’ята школа району готова як матеріально, так і кваліфікаційно до впровадження варіативного модулю з олімпійського виду спорту «бадмінтон», - про це сьогодні заявив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час відкриття першої секції з бадмінтону в спеціалізованій школі № 317 з поглибленим вивченням іноземних мов та образотворчого мистецтва (вул. Булгакова, 12).

Також він зазначив, що лише чотири місяці  тому райдержадміністрація разом із Федерацією бадмінтону України провели перше знайомство та опрацювали пропозицію щодо впровадження олімпійського виду спорту в шкільній програмі закладів освіти, а вже сьогодні розпочала роботу перша спортивна секція, де викладають наші вчителі фізичної культури.

Вчителі шкіл №№ 35, 72, 288, 317, 162, 154, 185, 50, ліцею «ЕКО», Київської гімназії східних мов № 1, які пройшли навчання та отримали сертифікати тренера бадмінтону, одержали від Федерації бадмінтону України спортивні комплекти викладача (сітки, волани, ракетки тощо). У цих закладах освіти заплановано впровадження варіативного модулю «бадмінтон».

За словами генерального секретаря Федерації бадмінтону України Артема Стасюка, така висока зацікавленість з боку викладацького складу навчальних закладів та керівництва району стає гарантією популяризації цього виду спорту. «Сподіваюсь побачити святошинських вихованців у лавах нових учасників олімпійської збірної з бадмінтону», - сказав він.

Довідково.

1 листопада 2018 року відбулась презентація модулю «бадмінтон» від Федерації бадмінтону України для вчителів фізичної культури та спорту в закладах Святошинського району. Меморандум про співпрацю між Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією та Федерацією бадмінтону України було підписано 27.11.2018. 19 січня на тренувальній базі Федерації бадмінтону України у Пущі-Водиці пройшов перший науково-практичний семінар для вчителів з фізичної культури Святошинського району «Бадмінтон у закладах загальної середньої освіти - І рівень» на тему: «Варіативний модуль «Бадмінтон», після проведення якого викладачі фізкультури отримали сертифікати тренера з бадмінтону.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку