Головна  →  Новини  →  27 березня 2019

«Правовий вернісаж». Бібліотека ім. О. Герцена презентує

«Правовий вернісаж». Бібліотека ім. О. Герцена презентує

Днями у бібліотеці ім. О. Герцена Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбувся  «Правовий вернісаж». Цікавий захід правової тематики відвідали учні 6-х класів спеціалізованої школи № 185  ім. В. Вернадського.

У заході взяла участь заступник начальника Святошинського районного відділу з питань пробації, майор внутрішньої служби Ратушна Світлана Володимирівна. Цікава бесіда стосувалась вчинків та наслідків, відповідальності та негативних явищ поведінки в учнівських колективах.

Під час зустрічі Світлана Володимирівна розповіла дітям про булінг, охарактеризувала види агресивної поведінки дітей шкільного віку, що призводять до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили. Разом розбирались, як відрізнити просту сварку від прояву булінгу та як діяти в різних ситуаціях по відношенню до кривдників.

Після відвертої розмови діти та Світлана Володимирівна  приєднались до роботи циклу заходів «Шевченківський березень»,  переглядали книжкові виставки, фотографувались та весело і дружньо  спілкувалися у бібліотеці.

Джерело: відділ  культури  та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку