Головна  →  Новини  →  11 квітня 2019

Володимир Каретко: на благоустрій і асфальтування прибудинкових територій Святошинського району виділено 47 млн грн (фото)

Володимир Каретко: на благоустрій і асфальтування прибудинкових територій Святошинського району виділено 47 млн грн (фото)

Про це повідомив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час виїзної комісії з перевірки якості виконання робіт з асфальтування.

За його словами, значний обсяг робіт з асфальтування буде проведено у дворах будинків на вулицях Симиренка, Котельникова, бульварі Кольцова, а найбільший обсяг - на вулиці Академіка Туполєва.

Фінансування капітального ремонту за рахунок бюджетних коштів виконується на замовлення районної адміністрації відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 - 2020 рр.

До адресного переліку (розпорядження Святошинської РДА від 13 лютого 2019 року № 63 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансується в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації») на капітальне оновлення асфальтного покриття увійшли 48 дворів у Святошинському районі Києва.

Окрім заміни асфальтового покриття в галузі управління житлово-комунальним комплексом програма передбачає ремонт під’їздів, фасадів, заміну вікон, відновлення дитячих і спортивних майданчиків тощо. Загалом програмою соціально-економічного розвитку Святошинського району на поточний рік передбачено фінансування в обсязі 169,2 млн грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку