Головна  →  Новини  →  24 квітня 2019

Музична спільнота Святошинського району запросила охочих у ЦК «Святошин» на творчий вечір Володимира Івасюка (фото)

Музична спільнота Святошинського району запросила охочих у ЦК «Святошин» на творчий вечір Володимира Івасюка (фото)

Час швидкоплинний. Старше й середнє покоління українців пам’ятає сходження зірки і злет популярності відомого українського композитора й виконавця пісень Володимира Івасюка. Його пісні й донині лунають з ефірів, виконуються в різних, у тому числі сучасних аранжуваннях на фестивалях і конкурсах. До 70-річчя від дня народження митця Київська дитяча музична школа № 23 відділу культури та охорони культурної спадщини за підтримки Святошинської РДА підготувала творчий вечір «Пісня буде поміж нас», присвячений його творчості.

У концертній залі ЦК «Святошин», де відбувся концерт, звучали нетлінні твори відомого українського композитора у виконанні педагогів та учнів музичної школи № 23: вокального дівочого ансамблю «Ангельорус», дуету «Сестри Наруцькі», Вікторії Бекало, Дар’ї Максимчук, Тетяни Стефанишиної, Ольги Лісовської, Юлії Цімох, Едуарда Томільченка, Анни Олійник, Аліни Довгої, Кирила Білополого, Анастасії Смолінської, Іларіона Мальованого, Данііла Максимова, Тимофія Крячка, Івана Троценка. Провели концерт Ольга Лісовська та Едуард Томільченко.

Усі присутні у залі - і люди середнього віку, і молодь – однаково щиро сприймала пісні Володимира Івасюка. Це свідчить про те, що справжній талант не підвладний часу й твори майстра до душі не одному поколінню українців.

Перейти до спискуВерсiя для друку