Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

Голосування за проекти Громадського бюджету – 4 стартувало. Долучаємося до вибору проектів Святошинського району

Голосування за проекти Громадського бюджету – 4 стартувало. Долучаємося до вибору проектів Святошинського району

Сьогодні розпочинається електронне голосування за проекти Громадського бюджету – 4, яке триватиме до 06 червня 2019 року. У Святошинському районі було подано на розгляд 160 проектів, пройшли всі необхідні процедури, у тому числі фахові експертизи, і були допущені до голосування 57 проектів ГБ-4 (для порівняння – по місту Києву до голосування допущено 1583 проекти на суму понад 746,5 млн грн., що в 4,6 раза перевищує суму громадського бюджету, яку виділено містом на реалізацію ініціатив киян).

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, що вчора провів брифінг з цього питання в міській адміністрації, у поточному році кошторис Громадського бюджету становить 160 млн грн.

«Ці кошти міська влада інвестує у розвиток демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент співпраці з киянами», – зазначив Микола Поворозник.

Відповідна статистика щодо Громадського бюджету підтверджує ефективність моделі бюджету участі, що запроваджена силами влади та громадськості. З року в рік зберігається тенденція зростання долучення мешканців Святошинського району до ГБ.

Закликаємо громадян не бути байдужими та активно долучатися до голосування за проекти ГБ-4.

Нагадаємо, для того, щоб проголосувати, потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua, натиснути поле «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку не більше 5 проектів, за які ви вболіваєте.

Перейти до спискуВерсiя для друку