Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

У Святошині відзначили кращі родини до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері (фото)

У Святошині відзначили кращі родини до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері (фото)

15 травня у Святошинському районі в приміщенні ЗЗСО № 76 (вул. Жмеринська, 8) відбувся щорічний захід до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері, на який було запрошено 200 суспільно активних родин району. У цей рік організатори вирішили розширити перелік родин для відзначення. Уперше до цієї когорти долучилися окрім багатодітних родин, сім’ї пільгових категорій, родини, в яких виховуються обдаровані діти, батьки яких усіляко допомагають розкритися таланту дитини. Серед запрошених є династичні родини, фах прадідів у яких передається з покоління в покоління. Сфера діяльності героїв сьогоднішнього свята охоплює всі галузі суспільного життя: освіту, культуру, медицину, житлово-комунальне господарство тощо. На свято завітала і військовослужбовець, старший солдат Святошинського райвійськкомату, Олена Продан, яка наприкінці місяця поїде у відрядження в зону проведення ООС, а її син є учасником АТО.

У просторій актовій залі школи № 76 гостинно зустрічали героїв сьогоднішнього свята. Районною владою, адміністрацією школи було створено неймовірну атмосферу свята, і в той же час затишку й тепла. Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району підготував до цієї події чудову святкову програму й потішили своїм запалом та натхненням усіх присутніх. Діти, як ніхто, відчувають важливість у їх житті інституту сім’ї, і тому у свої вітальні виступи вклали всю душу, всю любов до своєї родини. Їх виступи розчулили, захопили, щиро порадували всіх присутніх у залі.

Теплі слова вітання від імені голови Святошинської РДА Володимира Каретка прозвучали з уст заступника голови Наталії Гусєвої. Вона відзначила, що кожна із запрошених родин є унікальною, кожна заслуговує на слова вдячності й пошани за їх любов, труд, терпіння й наснагу в побудові міцної української родини. На завершення заходу всі 200 родин отримали цінні подарунки, найактивнішим членам цієї спільноти заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва вручила подяки голови району Володимира Каретка. 

Перейти до спискуВерсiя для друку