Головна  →  Новини  →  24 травня 2019

Володимир Каретко радо вітав юних учасників міжнародного фестивалю «Сонячний каштанчик» у приміщенні Святошинської РДА (фото)

Володимир Каретко радо вітав юних учасників міжнародного фестивалю «Сонячний каштанчик» у приміщенні Святошинської РДА (фото)

Уже традиційно напередодні відкриття Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», що проводиться на теренах Святошинського району в рамках міських заходів, приурочених до святкування Дня Києва, голова Святошинської РДА Володимир Каретко приймав юних представників дитячих художніх колективів з різних куточків світу – учасників фестивалю.

Цьогоріч на ІХ Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» приїхали гості з 11 іноземних держав, представники 3 діаспор зарубіжних країн в Україні, а також регіонів України. 25 травня у парку «Інтернаціональний» юні посланці іноземних країн разом з українськими колективами, у тому числі художніми колективами нашого району, демонструватимуть свої таланти на святошинській сцені. А сьогодні на запрошення Володимира Каретка іноземні юні артисти завітали до приміщення райдержадміністрації, щоб познайомитися, подружитися. Гості в теплій, невимушеній атмосфері представляли свої країни, рідні творчі колективи, обмінювалися враженнями та на завершення на згадку про таку дружню зустріч презентували Святошинському району пам’ятні сувеніри з національною символікою. Навзаєм гості повезуть додому, у свої далекі країни чудові враження про Україну, яскраві спогади про феєричне інтернаціональне свято, організоване народним художнім колективом України «Ансамблем танцю «Вітамінчики», а також традиційні українські сувеніри.

Перейти до спискуВерсiя для друку