Головна  →  Новини  →  25 травня 2019

Відкриваємо нові послуги. Видача посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу відтепер доступна у ЦНАПі Святошинського району (фото)

Відкриваємо нові послуги. Видача посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу відтепер доступна у ЦНАПі Святошинського району (фото)

За підтримки Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві та Київської міської державної адміністрації Центр надання адміністративних послуг Святошинського району розпочинає надавати нові послуги з первинної реєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія.

Функція видачі першого водійського посвідчення залишається за МВС. Святошинський ЦНАП став третім сервісним центром, який впровадив відповідну послугу.

«Ми зробили ще один крок до впровадження комплексних адміністративних послуг, що виникають за життєвими обставинами. Нещодавно наш ЦНАП став надавати послугу у форматі 3 в 1 при народженні дитини, що включає: оформлення свідоцтва про народження дитини, оформлення матеріальної допомоги при народженні дитини та реєстрація місця проживання», - сказав голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко.

Який новий комплекс послуг можна отримати тепер? Наприклад, у разі зміни прізвища заявник одразу зможе отримати ID-картку, перереєструвати водійські права та транспортний засіб. У разі зміни місця реєстрації - зареєструвати місце проживання, а також перереєструвати техпаспорт та номерні знаки на авто.

На захід запрошені Микола Рудик, заступник начальника РСЦ МВС в місті Києві, та Наталія Шамрай, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг.

Для довідки.

Центр надання адміністративних послуг Святошинського району в оновленому форматі «відкритий офіс» працює з грудня 2015 року. Центр надає понад 150 адміністративних послуг. Серед найпопулярніших послуг, за якими звертаються кияни: реєстрація місця проживання, паспортні послуги, реєстрація права власності на нерухоме майно та реєстрація бізнесу. З повним переліком послуг можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/Uy66PE.

З початку року (станом на 24.05.2019) було прийнято близько 47 000 заяв про надання адміністративних послуг. За минулий рік у ЦНАПі було оформлено 100 033 заяви.

Святошинський ЦНАП працює для вас 6 днів на тиждень без обідньої перерви за адресою: просп. Перемоги, 97 .

Перейти до спискуВерсiя для друку