Головна  →  Новини  →  25 травня 2019

Святошин радо приймає юних гостей зі всього світу (фото)

Святошин радо приймає юних гостей зі всього світу (фото)

У рамках святкування Дня Києва сьогодні, 25 травня, у парку «Інтернаціональний» пройшла церемонія відкриття ІХ Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», який проводиться за ініціативи народного художнього колективу «Ансамблю танцю «Вітамінчики» при підтримці Святошинською РДА та народного депутата України Олександра Третьякова. Цей міжнародний фест уже не один рік стає переможцем Громадського бюджету столиці, що підтверджує інтерес до нього з боку громади Києва.

Цього року на святошинській сцені виступили художні колективи з багатьох країн світу: Албанії, Єгипту, Індії, Таїланду, Того, Туреччини, Словаччини, Киргистану, Грузії, Молдови, а також колективи діаспор азербайджанців та вірмен, що проживають в Україні:

Разом з іноземними гостями дарували присутнім на святі свій талант і наші співвітчизники – танцювальні та вокальні ансамблі з 10 регіонів України, а також господарі фестивалю – творчі колективи Святошинського району.

Багаторічний, зростаючий інтерес до «Сонячного каштанчика» обумовлений розмаїттям культур і традицій країн світу, представлених найменшими представниками своїх народів, а підкріплений – високим рівнем організації фестивалю з боку Святошинської адміністрації та народного художнього колективу «Ансамблю танцю «Вітамінчики». Метою фестивалю є популяризація аматорського дитячого мистецтва та дитячо-юнацької творчості, знайомство киян із кращими зразками народної творчості зарубіжних країн, обмін досвідом роботи колективів, окремих виконавців та юних умільців із України та зарубіжжя, пропаганда української культури на міжнародному рівні, знайомство іноземних делегацій із життям та культурою міста Києва, зміцнення миру і дружби між державами та їхніми юними представниками, сприяння взаєморозумінню між народами.

У рамках районного театралізованого свята до дня столиці в цей день в парку «Інтернаціональний» були проведені цікаві майстер-класи, різноманітні спортивні та розважальні заходи. Широко представили свою діяльність районні дошкільні, позашкільні заклади та заклади естетичного виховання. Свято в «Інтернаціональному» вийшло не тільки надзвичайно видовищним, а й дуже пізнавальним. Гості отримали море радості й позитивних емоцій, розважились, фотографувалися з маленькими іноземними посланцями народів світу тощо.

Перейти до спискуВерсiя для друку